Znajdujesz się w: Strona główna / Sport / Wydarzenia sportowe
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Wydarzenia sportowe - Sport - Miasto i Gmina Grabów nad Prosną.

 

Pobierz PDF

Wydarzenia sportowe

 

 

 

Wyniki drużynowej  punktacji szkół 51. Crossu Ostrzeszowskiego

szkoły podstawowe - pobierz

szkoły gimnazjalne - pobierz

szkoły ponadgimnazjalne - pobierz  

 

Komunikat z XVII Mistrzostw Powiatu Ostrzeszowskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Tenisie Stołowym odbytych w  dniach 6.12.2014r.  w Doruchowie, 10.01.2015r. w Czajkowie i 7.02.2015r. w Grabowie nad Prosną - pobierz

 

 

Zaproszenie na turniej tenisa stołowego - 7.02.2015r. - pobierz

 

XIII halowy turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Ostrzeszowskiego - 1.02.2015r. FINAŁ - pobierz

 

 

 

- akademia_pilkarska_czecha.jpg 

 

 

 

 

 

7.12.2014r. MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PS -POBIERZ

 

2.12.2014r. FINAŁ REJONU KALISZ SZS W HPN - POBIERZ

 

29 LISTOPADA 2014r. LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ- POBIERZ

 

28.11.2014r. FINAŁ REJONU KALISZ SZS W HPN -POBIERZ

 

27.11.2014r. MISTRZOSTWA POWIATU W HPN SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - POBIERZ

 

11.11.2014r. TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI W HPN - POBIERZ  

 

5.11.2014r.  FINAŁ POWIATU TENIS STOŁOWY - POBIERZ  

 

29.10.2014r. GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH - POBIERZ

  

 25.09.2014r. CYRK ARIZONA - POBIERZ

 

18 LIPCA 2014r. PIKNIK FIRMOWY BGŻ - POBIERZ 

 

12 LIPCA 2014r. XII OSTROWSKI RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCH - POBIERZ

 

25 CZERWCA 2014r. DZIEŃ SPORTU - POBIERZ

 

HARMONOGRAM ANIMATOROW BOISKA ORLIK 2012-  LIPIEC  2014 - POBIERZ 

HARMONOGRAM ANIMATOROW BOISKA ORLIK 2012-  SIERPIEŃ  2014 - POBIERZ 

- karate.jpg 

- plakat_vital_med_jpg.jpg

 

 

Oferta - pobierz 

 


CZERWIEC

HARMONOGRAM PLANOWANYCH GODZIN PRACY "ANIMATOR MOJE BOISKO- ORLIK 2012" -  POBIERZ


 

KWIECIEŃ 

HARMONOGRAM PLANOWNYCH GODZIN PRACY "ANIMATORA MOJE BOISKO - ORLIK 2012" - POBIERZ

 

 


 

KOMUNIKAT

Z Mistrzostw Powiatu Ostrzeszowskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Tenisie Stołowym odbytych w dniu 15.03.2014 w hali sportowej w Grabowie nad Prosną

 

Wyniki końcowe:

 

Dzieci 2005 i młodsi

Lp.

Imię i Nazwisko

Rok

Klub sportowy

miejsce

1

Wróbel Franciszek

2005

LZS-UKS Siedlików

I

 

Żak 2003 – 2004

Lp.

Imię i Nazwisko

Rok

Klub sportowy

miejsce

1

Witkowska Ewa

2003

SP Marszałki

I

2

Rzepecka Aleksandra

2003

SP Mikstat

II

3

Jangas Amelia

2003

SP Czajków

III

 

Żak 2003 – 2004

Lp.

Imię i Nazwisko

Rok

Klub sportowy

miejsce

1

Pokusiński Kornel

2003

SP Doruchów

II

2

Śmiatacz Łukasz

2003

SP Marszałki

V

3

Duś Miłosz

2003

SP Czajków

I

4

Łuszczek Dawid

2003

SP Czajków

III

5

Ciesielski Roch

2004

SP Grabów

VI

6

Łebski Norbert

2003

LZS-UKS Siedlików

IV

7

Szkudlarek Patryk

2003

SP Mikstat

IX-XI

8

Bodylski Miłosz

2003

SP Kaliszkowice Kal.

VIII

9

Jeziorek Jakub

2003

SP Czajków

IX-XI

10

Stempin Jakub

2003

SP Kaliszkowice Kal

IX-XI

11

Wróbel Franciszek

2005

LZS-UKS Siedlików

VII

 

 

Młodzik młodszy 2002

Lp.

Imię i Nazwisko

Rok

Klub sportowy

miejsce

1

Piądło Bartosz

2002

SP Kuźnica Grabowska

I

2

Jeziorek Grzegorz

2002

SP Kuźnica Grabowska

III

3

Nowak Szymon

2002

SP Kuźnica Grabowska

II

4

Balcerek Kacper

2002

SP Grabów n/Prosną

IV

5

Jakubczak Wiktor

2002

SP Czajków

VII

6

Witkowski Arkadiusz

2002

SP Marszałki

VI

7

Matysiak Filip

2002

Mikstat

IX-X

8

Domagała Kajetan

2002

SP Grabów

IX-X

9

Baś Konrad

2002

SP Czajków

VIII

10

Stempiń Bartosz

2002

SP Kuźnica Grabowska

V

 

 

Młodzik 2001

Lp.

Imię i Nazwisko

Rok

Klub sportowy

miejsce

1

Guzenda Marcel

2001

LZS-UKS Siedlików

IV

2

Walczybok Patryk

2001

LZS-UKS Siedlików

II

3

Nowak Patryk

2001

LZS-UKS Siedlików

III

4

Podgórski Igor

2001

SP Czajków

V-VI

5

Romek Jakub

2001

SP Marszałki

IX-XII

6

Łebski Nikodem

2001

LZS-UKS Siedlików

VII-VIII

7

Łopata Adrian

2001

SP Kaliszkowice Kal

XVII-XXIII

8

Rycerski Maciej

2001

SP Kaliszkowice Kal

IX-XII

9

Tomala Jakub

2001

SP Biskupice Zab

XVII-XXIII

10

Wróbel Marcin

2001

SP Biskupice Zab

IX-XII

11

Gomółka Damian

2001

SP Biskupice Zab

XVII-XXIII

12

Kowalski Maciej

2001

SP Mikstat

XVII-XXIII

13

Szydłowski Nikodem

2001

SP Kuźnica Grabowska

VII-VIII

14

Wróbel Antoni

2001

LZS-UKS Siedlików

I

15

Golanowski Szymon

2001

Kuźnica Grabowska

XIII-XVI

16

Zawada Kacper

2001

SP Kuźnica Grabowska

IX-XII

17

Grzesiek Sebastian

2001

 

V-VI

18

Stempniak Dominik

2001

SP Marszałki

XVII-XXIII

19

Ćwikła Bartłomiej

2001

SP Marszałki

XVII-XXIII

20

Krzewski Marcin

2001

SP Grabów

XIII-XVI

21

Leszczyński Fryderyk

2001

SP Grabów

XIII-XVI

22

Masłowski Jan

2001

SP Grabów

XIII-XVI

23

Wilczok Maciej

2001

SP Doruchów

XVII-XXIII

 

Młodzik 2002 – 2001

Lp.

Imię i Nazwisko

Rok

Klub sportowy

miejsce

1

Górecka Daria

2001

SP Czajków

I

2

Zaradna Natalia

2001

SP Grabów

III

3

Grzęda Aneta

2001

SP Mikstat

II

4

Łuszczek Wiktoria

2002

SP Kuźnica Grab

VII-VIII

5

Dzielecka Magdalena

2001

SP Grabów

IV

6

Puchała Patrycja

2002

SP Kuźnica Grab

VII-VIII

7

Włodarczyk Paulina

2002

SP Mikstat

IX-XI

8

Gierzniak Wiktoria

2001

SP Grabów

IX-XI

9

Modrzyńska Nicola

2002

SP Marszałki

IX-XI

10

Puchała Sara

2002

SP Kuźnica Grabowska

V-VI

11

Trzeciak Roma

2001

SP Czajków

V-VI

 

Gimnazjum 2000 – 1998

Lp.

Imię i Nazwisko

Rok

Klub sportowy

miejsce

1

Kurek Michał

1998

UKS Piast Ostrzeszów

I

2

Wróbel Jakub

1998

LZS-UKS Siedlików

II

3

Ciepliński Dominik

1998

LZS Doruchów

IV

4

Pawlak Piotr

1998

Gim Mikstat

VII-VIII

5

Frączek Mikołaj

1999

Gim Mikstat

III

6

Stasierski Szymon

1999

Gim Mikstat

V-VI

7

Wantoch-Rekowski Kamil

1998

LZS Doruchów

V-VI

8

Wantoch-Rekowski Bartosz

1998

LZS Doruchów

VII-VIII

           

Gimnazjum 2000 – 1998

Lp.

Imię i Nazwisko

Rok

Klub sportowy

miejsce

1

Wolska Angelika

1998

Gim Czajków

VI

2

Wolarz Sandra

1998

Gim Czajków

II

3

Turek Agnieszka

1999

Gim Doruchów

I

4

Baś Alicja

1998

Gim Czajków

VII

5

Woźniak Wiktoria

1999

Gim Mikstat

V

6

Jańczak Anita

1998

LZS-UKS Siedlików

IV

7

Smardz Aleksandra

 

Gim Czajków

III

 

 

Juniorzy 1997 – 1996

Lp.

Imię i Nazwisko

Rok

Klub sportowy

miejsce

1

Kania Eryk

1997

LZS Siedlików

I

2

Wróbel Piotr

1997

LZS Siedlików

V

3

Poor Kamil

1996

LZS Siedlików

II

4

Bąk Patryk

1997

UKS Piast Ostrzeszów

III

5

Cłapka Patryk

1997

ZS 1 Ostrzeszów

IV

 

 

Seniorzy

Lp.

Imię i Nazwisko

Rok

Klub sportowy

miejsce

1

Śniadecki Radosław

1988

Grabów

V

2

Skraburski Dawid

1986

Kraszewice

IX-XII

3

Pokusiński Rafał

1974

UKS Piast Ostrzeszów

III

4

Krzywaźnia Jarosław

1991

UKS Piast Ostrzeszów

II

5

Poor Kamil

1996

LZS Siedlików

VII-VIII

6

Ciesielski Marek

1975

UKS Piast Ostrzeszów

IV

7

Wróbel Piotr

1997

LZS Siedlików

IX-XII

8

Wróbel Michał

1996

LZS Siedlików

IX-XII

9

Cłapka Patryk

1997

ZS nr 1 Ostrzeszów

IX-XII

10

Giwerski Kamil

1989

UKS Piast Ostrzeszów

I

11

Kurek Michał

1998

UKS Piast Ostrzeszów

VII-VIII

12

Kubacki Tomasz

 

UKS Piast Ostrzeszów

VI

 

 

W kategoriach seniorki i juniorki zgłosiły się po jednej zawodniczce, w związku     z czym rozegrano mecz Fonfara Aleksandra z Kuźnik Ilona (wynik 3:1)         

Seniorki

Lp.

Imię i Nazwisko

Rok

Klub sportowy

Miejsce

1

Kuźnik Ilona

1990

LZS Kraszewice

I

 

            Juniorki 1997 – 1996

Lp.

Imię i Nazwisko

Rok

Klub sportowy

miejsce

1

Fonfara Aleksandra

1997

LZS Doruchów

I

 

 

 

W zawodach wystartowało ogółem 93 zawodników/czek.

Powitania i otwarcia zawodów dokonał Wiceprzewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS        w Ostrzeszowie Edmund Tetlak, który poinformował o przebiegu i systemie rozgrywek                   w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz o tym, że jest to czwarty i zarazem ostatni turniej w sezonie zima 2013/2014. Ponadto podziękował gospodarzom imprezy tj. Burmistrzowi Miasta i Gminy Grabów n/Prosną Panu Zenonowi Cegle, kierownikowi hali sportowej Panu Maksymilianowi Janiakowi i nauczycielowi wychowania fizycznego Panu Markowi Tyrakowskiemu za nieodpłatne udostępnienie hali sportowej oraz wzorowe przeprowadzenie zawodów.

 

                                               Ze sportowym pozdrowieniem

 

 

        Kierownik                                                     Sędzia                                 Wiceprzewodniczący

       zawodów                                          Główny                              PZ LZS w Ostrzeszowie

 

Maksymilian Janiak                        Marek Tyrakowski                                Edmund Tetlak

 - 01.jpg

- 02.jpg

- 03.jpg

- 04.jpg

- 05.jpg

- 06.jpg

- 07.jpg

- 08.jpg

- 09.jpg

 


- teniss_marzec.jpg

 


 HARMONOGRAM planowanych godzin pracy "Animatora - Moje Boisko - ORLIK 2012"

 MARZEC 2014  - pobierz

 

 


- turniej_halowy__marzec.jpg 


 

Informacja o wynikach ogłoszenia Animator moje Boisko "Orlik 2012" - pobierz

 

Ogłoszenie - Animator obiektu "ORLIK 2012' - pobierz

 


 

 

- silownia!plakat_too.jpg

 


 

                        - zumba_ta.jpg 

 


 

 

Harmonogram Orlik listopad - pobierz

Harmonogram Orlik listopad - pobierz

Harmonogram Orlik październik - pobierz 

Harmonogram Orlik wrzesień 1 - pobierz

Harmonogram Orlik wrzesień 2 - pobierz

Harmonogram Orlik sierpień - pobierz

 

 


 

- terminarz_rozgrywek.jpg

Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz - klasa A, gr. II - pobierz

 

 

  

 

 

Magdalena Karpińska
Miasto i Gmina Grabów nad Prosną, ul. Kolejowa 8, 63-520 Grabów nad Prosną, pow. ostrzeszowski, woj. wielkopolskie
tel.: +48.627305024, fax: +48.627305050
NIP: 514-025-54-41, Regon: 250854694
umggrabow@poczta.onet.pl, urzad@grabownadprosna.com.pl
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - SPI
Licznik odwiedzin:
3469747
Dzisiaj:
149
Gości on-line:
3
Twoje IP:
54.166.80.147
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x